"HER ATKI, GELECEĞE BÜYÜK KATKI"

"HER ATKI, GELECEĞE BÜYÜK KATKI"

2014 'ün İLK FAALİYETİ

 

Değerli 1912 KarşıyakaDostları,

 

 

1912 Karşıyaka Derneği’miz on yıl önce kurulurken belirlenen kuruluş amaçlarından en önemlileri;

 

- Karşıyaka ve KSK'nin tarihi ve kültürel değerlerini araştırmak, yaygınlaştırmak ve korumak.

 

 - "Ulusal ve uluslararası düzeyde Karşıyaka ve KSK sevgisinin yaygınlaştırmak, yoğunlaştırmak, KSK camiamızı ve taraftar kitlemizi genişletmek, dayanışmayı arttırmak" olarak belirlemiştik.

 

Derneğimiz işte bu amaç doğrultusunda Karşıyaka’mızda bulunan ilk ve orta öğretim kurumlarında Karşıyaka ve KSK tarihini anlatarak, Karşıyaka Kültürü ve KSK sevgisini pekiştirmek için bir seri seminerler düzenlemeye karar vermiştir.

 

Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve KSK ile koordineli olarak okulları ziyaret edecek, dernek büyüklerimizin de içinde yer alacağı komitelerimiz görsel ve basılı materyaller ile çocuklarımıza Karşıyaka  ve KSK tarihini, kültürünü anlatarak çocuklarımızın okul yaşamlarına dokunacak ve onlara yeni ufuklar açacaktır. Diğer yandan bu ziyaretlere katılacak sporcularımız ve antrenörlerimizin de çocuklarımızile buluşmaları sağlanacaktır.

 

Karşıyaka'daki okullara yapacağımız bu ziyaretlerde çocuklarımıza birer adet yeşil - kırmızı atkı dağıtılması planlanmıştır. Yapılan piyasa araştırması ve pazarlıkla aşağıdaki atkıyı 7.5 TL'na mal edeceğiz. Hedefimiz ilk etapta 2.000 öğrenciye ulaşmaktır.

 

Değerli Dostlar,

 

Büyük, küçük meblağ demeksizin vereceğiniz desteklerle alınarak hediye edeceğimiz atkılar çocuklarımızın boynunu süslerken, sokaklarımız da yeşil - kırmızı renkler ile süslenecek, KSK sevgisi yarınlarımızı güçlendirecektir...Değerli katkılarınızı bekliyor,saygılarımızı sunuyoruz...

 

1912 Karşıyaka Derneği

Yönetim Kurulu

  

1912 KARŞIYAKA DERNEĞİ HESAP BİLGİLERİ

 

BAĞIŞ HESABI :

 

TEB BOSTANLI ŞUBESİ 

 

HESAP NO : 253 07 04

 

IBAN : TR 24 000 32 00000 00000 253 07 04

 

Dernek sekreterimiz gerektiği durumlarda bağışınızı elden alıp bankaya yatırarak makbuzu sizlere teslim edebilir.

 

Yönetim Kurulu 600 atkı alarak kampanyayı başlatmıştır.